Organisation and Timekeeping for Sport Events

Participant list

327 participants

All categories
Athlete

Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
327

Bib
Team Name
Name
Year
Location
Canton
Nat.
Category
PAI.
1
les tcho café
DROZ Quentin
MAYE Léo
DARBELLAY Adrien
2005
2003
2005
Sembrancher
Le Châble
Martigny
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
2
JRacing Team
RÜFENACHT Jérémy
BALLERINI Ugo
FRANC Bryan
1997
1998
1991
Troistorrents
Troistorrents
Monthey
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
3
Red Moto Enduro Team Suisse
MING Silvan
KAMBER Robert
STAMPFER Daniel
1999
1971
1965
Ramersberg
Meltingen
Biezwil
OW
SO
SO
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
4
AC SERRURERIE
CREVOISERAT Guillaume
LACHAT Henri
CREVOISERAT Alain
1997
1968
1965
Develier
Develier
Develier
JU
JU
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
5
Enduro Team Saanenland
HAUSWIRTH Bruno
PERRETEN Marc
ZUMBRUNNEN Micha
1983
1985
1982
Gstaad
Saanen
Schönried
BE
-
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
6
La raie au stand
FARQUET Bruno
LEGA Martin
MAYE Louis
1999
1997
2000
Le Châble
Le Chable
Versegeres
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
7
Les Laboureurs
DAMIANO Jonathan
CIPOLLA Samuel
SCHMID Alexandre
1989
1980
1982
Collonges
Troistorrents
Troistorrents
VS
VS
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
8
A fond les manettes
SEYDOUX Nicolas
ROCH Adrien
SEYDOUX Marilyne
1977
1989
1981
Sâles
Enney
Sâles
FR
FR
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
9
Tcheu les monstres
KILCHOER Loïc
BERGER Gaetan
AEBISCHER Michael
1991
1997
1993
La Roche
Belfaux
Villaz-St-Pierre
FR
-
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
10
Petite Arvine Racing Team
FAVRE Jonathan
FAVRE Samuel
SEDLATCHEK Simon
1990
1992
1988
Chamoson
Les Vérines
Haute-Nendaz
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
11
Drei Asse trumpfen auf
DÜRIG Silvan
HAGER Nils
HAGER Nicca
1998
1998
1993
Schüpbach
Linden
Grosshöchstetten
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
12
Husky Boys
GERTSCH Benjamin
SCHNEIDER Tobias
SCHNEIDER Lukas
2000
1998
1996
Konolfingen
Enggistein
Merzligen
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
13
gavot74
SACHE Jean-Marie
PHILIPPE Adrien
SACHE Florian
1993
1997
1983
Chevenoz
Courbevoie
Chevenoz
-
-
-
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
14
JRacing
ROQUIER Cédric
GUÉRIN Alexandre
MONNARD Christian
1978
1995
1972
Torgon
Torgon
Les Neyres
VS
-
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
15
ORTAjoie Michael
LAZZARI Michael
RIAT Eva
RIAT Noé
1984
1997
1999
Alle
Porrentruy
Porrentruy
JU
JU
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
16
TC Hammersieda
BACHMANN Stefan
BACHMANN Thomas
BÜHLER Stephan
1985
1988
1959
Fiesch
Fieschertal
Visp
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
17
ORTP24
COLOMBO David
BLÄTTLER Dominic
MAY Dario
1996
1995
1989
Kerns
Nottwil
Kerns
OW
LU
OW
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
18
Les novices
TROILLET Mikaël
FARQUET Dany
MARET Gratien
2004
1989
2004
Le Chable
Le Châble
Prarreyer
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
19
Team Mikron
JACCARD Yanick
ESTEVES Gabriel
ESTEVES Paulo
1998
2000
1994
Bullet
Les Ponts-De-Martel
Les Ponts De Martel
VD
NE
NE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
20
Les Tchoupis, Team Fleury motos, Ortajoie
ROSSÉ Jérémie
ROSSÉ Jonathan
BROQUET Alain
1987
1987
1984
Grandval
Moutier
Moutier
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
21
l'équipe de piv
DOPIO Filipe
BESSON Dylan
BALLEYS Michaël
1998
1999
1991
Bagnes
Le Châble Vs
Martigny
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
22
MC BAGNES
VAUDAN Alexandre
MICHAUD Kélien
GAILLAND Loris
1994
1993
1999
Le Châble
Versegeres
Le Cotterg
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
23
Team Slickdaddy
KELLER Ramon
GASSER Michael
EGGER Martin
1997
1990
1989
Truttikon
Rümligen
Horgen
ZH
-
ZH
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
24
Le ChieRacing Team
GUYOT Maël
MELON Johan
CLEMENTE Marco
1990
1979
1991
Froideville
Morrens
Lausanne
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
25
Les Morginois
FREEMANTLE Yoann
RENEVIER Nicolas
FERREIRA Manuel
1982
1984
1985
Jouxtens
Morgins
Monthey
VD
VS
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
26
MC Liddes
DARBELLAY Thomas
GABIOUD Fabien
TERRETTAZ Robin
2000
1998
1999
Bourg-Saint-Pierre
Orsières
Vollèges
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
27
leuba
LEUBA Louis
LEUBA Killian
LEUBA Louis
2000
2001
2001
Montmollin
Montmollin
Montmollin
NE
NE
NE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
28
Team Wenger-Bike
WENGER Marc
RONCHI Ramon
FREIDIG Janis
1994
1992
2005
Heitenried
Grosshöchstetten
Sumiswald
FR
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
29
LNS
BOLLIGER Patrick
TRIPET Joe
REBETEZ David
1992
1997
1995
Lamboing
Courtelary
Delémont
-
BE
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
30
FSMS Team Schwendi
BRITSCHGI Andre
OMLIN Patrick
BURCH Urban
1984
1973
1981
Stalden Ow
Stalden (sarnen)
Stalden (sarnen)
OW
OW
OW
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
31
les pirates les cloches
VIDONNE Robin
ROBIN Brian
GAVOTTE David
1986
1995
1984
Gy
Veigy Foncenex
74270
GE
-
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
32
les Couzins
PERRUCHOUD Chuck
TRANE Rafael
RIAT John
1986
1983
1990
Rechy
Meyrin
Viry
VS
GE
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
33
Enduro 18/20
SUTTER Yannik
FREHNER Roman
SCHUPP Stefan
1981
1981
1995
Sirnach
Sirnach
ühlingen-Birkendorf
TG
TG
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
34
Casse-noisettes
STEINMANN Vincent
PERRIN Michaël
BESSE Michaël
1994
1978
2000
Versegères
Val D'illiez
Versegères
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
35
Moleson Racing Team
MENOUD Marc
ROUILLER Bernard
PYTHOUD Michel
1973
1972
1963
Romont
Vaulruz
Estavannens
FR
FR
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
36
Ortajoie
GLATZ Baptiste
ABREU DA SILVA Pedro
JUILLERAT Dan
1995
1995
1998
Courtedoux
Courtedoux
Chevenez
-
JU
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
37
Team serroue
MINERBA Julien
LEUBA David
MINERBA Julien
1993
1999
1993
Les Geneveys-Sur-Coffrane
Corcelles
Geneveys-Sur-Coffrane
NE
NE
NE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
38
team zéro
MARGUET Jessica
EGGER Danick
PAILLARD Clement
1991
1986
1982
Massongex
Massongex
Vionnaz
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
39
Les sangliers de la grevire
PASQUIER Sandy
PASQUIER Arnaud
LEU Nicolas
1990
1989
1992
Crésuz
Cresuz
Le Paquier
FR
FR
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
40
3 blaireaux
DÉSENEUX Didier
BENEY Guy Philippe
BLANC Huggues
1968
1968
1968
Ursy
Arbaz
Ursy
FR
-
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
41
Los Pintos
NEUKOMM Thierry
MACHADO Carlos
FÜRNKAES Chris
1995
1995
1997
Orvin
Twann
Moutier
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
42
Edelweiss Racing Team 2
SECCO Lucas
CARRARD Quentin
GUIGNET Samuel
1989
1989
1995
Aigle
Aigle
Chavornay
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
43
Mis Gaz
HIRSCHI Gabin
HOSTETTMANN Gil
BOCHATAY Benoit
2003
2002
2002
Pontenet
Court
Val-D'illiez
BE
BE
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
44
Ryc-Spo
RYCHEN Gilles
SPONY Charly
MICHALOWSKI Jordan
1983
1991
1983
Hagenthal-Le-Bas
Ottmarsheim
Hagenthal-Le-Bas
-
-
-
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
45
AirScreen
POLLIÈVRE Fabien
BRON FONTANAZ Denis
CUTTAT Mateo
1979
1987
1997
Evian
Lyaud
Genève
-
-
GE
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
46
Pouais
BAECHLER Mike
ROD Nicolas
PETERMANN Nicolas
1988
1982
1990
Morrens (vd)
Bulle
Lignerolle
VD
FR
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
47
les Dzodzets
YERLY Cédric
SCHAFER Alain
WICHT Greg
1997
1988
1988
Treyvaux
1733
Prez Vers Siviriez
FR
-
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
48
Polini
PRETALLI Loris
CHRISTINAZ Jeremie
CRELIER Adrien
1992
1988
1990
Rossemaison
Bienne
Chevenez
JU
BE
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
49
Bastardos
VON ROTZ Jimmy
ACHERMANN Cyrill
SUTER Nicola
2001
2002
1996
Kerns
Weggis
Dürrenäsch
OW
LU
AG
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
50
Fletscherä
BÜRKI Sven
SCHINDLER Marc
RETO Schindler
1989
2000
1997
Zäziwil
Linden
Bleiken
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
51
Vivement la bière
TROILLET Joël
RODUIT Alexis
BESSE Maxence
1997
1991
1997
Lourtier
Dorénaz
Versegères
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
52
Hostettler Moto - Stark
CHRISTIAN Grange
MANUEDDUE Lucien
GRANGE Christian
1975
1992
1975
Produit (leytron)
Sion
Leytron
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
53
Dutoit brother
DUTOIT Pierre-Yves
DUTOIT Christophe
VOYAME Christophe
1975
1978
1978
Romanel
Romanel
Aubonne
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
55
Affolter
AFFOLTER Florian
AFFOLTER Loïc
AFFOLTER Denis
2000
2007
1969
Moutier
Cremines
Cremines
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
56
MC PM
CRETTAZ Simon
CONSTANTIN Jimmy
JEAN Jérémie
1993
1993
1987
Ayent
Ayent
Ayent
VS
-
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
57
MCJU
ERZER Steve
AFFOLTER Lauire
DIDIER Chèvre
1999
1979
1988
Develier
Develier
Metember
JU
JU
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
58
ArsenalGarageTeam
MUSY Fabrice
ROTA Damien
GUYOT Daniel
1985
1997
1988
Bex
Gorgier
Boudry
VD
NE
NE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
59
Team panpan
MONTAVON Quentin
CHOFFAT Fabien
VEUILLET Sebastien
1989
1990
1985
Haute-Sorne
Delémont
Bassecourt
JU
JU
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
60
Lestouristes
BEN LAHCEN Slim
SOLTERMANN Justin
BESANCET Carim
1985
1984
1988
Praz
Fontainemelon
Coffrane
FR
NE
NE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
61
Monster Energy Team
SACHS Norman
SAINT JOHN WEBB Elio
SACHS Norman
1994
1994
1994
Versoix
Corsier
Versoix
GE
-
GE
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
62
Tchock Team
CHAPPUIS Jimmy
MÉROZ Loic
OESTER Daniel
1995
1989
1983
Vicques
Perrefitte
Court
JU
BE
BE/JB
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
63
Team Banane
VOCAT Michaël
MEYLAN Jimmy
CHERBUIN Yann
1998
1992
1992
Polliez-Le-Grand
Dommartin
Sédeilles
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
64
Fletschers
MAURER Moritz
KRÄHENBÜHL Patrik
EGLI Marco
1995
1991
1987
Fahrni
Fahrni
Langnau I. E.
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
65
garage sullivan
HENCHOZ Sullivan
SCHRANTZ Thomas
TILLE Raoul
1989
1978
1998
Château-D'oex
Chateau D'oex
Chateau D'oex
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
66
Team royaume
STÄHLI Alexandre
CURCHOD Alexandre
CURCHOD Axel
1978
1989
2011
St Léonard
Dommartin
Dommartin
VS
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
67
team rocket
BIJASSON Mathieu
BIJASSON Yannick
CUTTAZ Julien
1986
1987
1983
Choisy
Choisy
Val De Chaise
-
-
-
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
68
Les fous du guidon
MINSTER Julien
MINSTER Benjamin
CURRAT Garry
1990
1992
1995
Châtel-Montsalvens
Vionnaz
Prez-Vers-Siviriez
FR
VS
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
69
Enduro Touren Maroc
STEBLER Markus
HERREN Micha
ZIEGLER Peter
1967
1967
1968
Schmitten
Schmi
Ulmiz
FR
FR
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
70
Andrey Cycle Shop
ANDREY Claude
ANDREY Léo
CAILLE Thomas
1966
2007
2007
La Tour-De-Trême
Broc
Estavanenns
FR
FR
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
71
MC Léman
CALCAVECCHIA Alexis
MACCHI Celine
GALLAY Dominique
1997
1997
1971
Thonon Les Bains
74330
Anthy Sur Leman
-
-
-
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
72
garage sullivan
LINDER Mathias
CHABLOZ Emile
ROSSIER Valentin
1985
2000
1999
Chateau D'oex
Izhgukzgb
Chateau D'oex
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
73
Team Dirty
SCHMID Peter
GILGEN Björn
NYDEGGER Martin
1974
1984
1970
Schwarzenburg
Schwarzenburg
Hinterfultigen
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
74
Team Dirty 2
SCHERTENLEIB Bruno
BURRI Reto
HÄSSIG Joel
1985
1988
1993
Plaffeien
Rüschegg Gambach
Utzigen
FR
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
75
Team yaute
MARÉCHAL Loïc
BAYEUX Florent
BRON-FONTANAZ Hélène
1994
1999
1993
Vétraz Monthoux
France
Habere Lullin
-
-
-
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
76
FSMS
DURRER Martin
BÜRGI Erich
WÄLCHLI Beat
1975
1976
1981
Baar
Wilen (sarnen)
Reichenbach Im Kandertal
ZG
OW
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
77
Elsass furtz & Furious Racing Team
HAEFELE Benoît
MANGOLD Olivier
BAUER Marc
1975
1973
1983
Hegenheim
Maules
Chatel Saint Denis
-
FR
FR
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
78
la yaute 74
YEUILLAZ Mickael
TAZ 74 Taz
GALLAY Max
1985
1995
1996
Bellevaux
7200
74200
-
-
-
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
79
ORTP
AMSTALDEN Mario
BRITSCHGI Zeno
ODERMATT Daniel
1975
1985
1985
6064 Kerns
Kägiswil
Ennetmoos
OW
OW
NW
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
80
531829
HODEL Simon
FREIDIG Loris
BLÄTTLER Marc
1993
1998
2002
Weier Im Emmental
Thörigen
Ebnet
BE
BE
LU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
81
Ziquet
HAYOZ Gabriel
HAYOZ Gabriel
VOISIN Dorian
1993
1993
2009
Avenches
Avenches
Payerne
VD
VD
BS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
82
MCCB
RAMSEIER Vincent
SCHAFER Patric
REBER Luca
1981
1981
1995
Lengnau Be
Brügg
Lengnau
BE
BE
BE
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
83
3DMotos2
ETTER Marc
VAUCHER Maxime
CHUAT Thibaut
1967
1994
1998
La Conversion
Thierrens
Servion
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
84
Klinofeed Factory Racing Team
GROSSMANN Stefan
FLORIAN Keller
ERB Rene
1990
1968
1972
Ossingen
Truttikon
Truttikon
ZH
-
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
85
Ott team barat
BARATAY Baptiste
BARREAU Sylvain
RENAUDON Hugo
2001
1990
2002
Vinzier
Saint Paul
Champange
-
-
-
FRA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
86
Coco Bongo
PAUPE Svenjames
HOSTETTMANN Noé
HOSTETTMANN Matt
2002
2005
2006
Court
Court
Court
-
-
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
87
gsddfvzsdtjfur
BERTHOLET Damien
TILLE Robin
ROSSIER Adrien
1999
1996
2000
Gdfthrztj
Château-D'oex
Dscarzgd
SO
VD
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
88
Timar racing
MARTI Alain
MARIAUX Mathieu
GIOVANOLA Steve
1994
1992
1991
Vionnaz
Monthey
Martigny
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
89
CrossUnfit
RISSE Julien
ANDREUTTI Roberto
PILLOUD Julian
1991
1993
1986
Farvagny-Le-Petit
Bulle
Pont-La-Ville
FR
FR
FR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
90
PMH Motos
OLIVET Arnaud
DELALOYE Jerôme
RIETHAUSER Elias-Oscar
1991
1995
2006
Reverolle
Echandens
Berolle
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
91
Black-out
MURISIER Kevin
FELLAY Steve
JORIS Yannick
1989
1984
1995
Prarreyer
Sembranchez
Sembranchez
VS
-
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
92
Deux sans trois
BLONDEAU Zéphir
BLONDEAU Francois
CHAPELON Sylvain
1986
1947
1983
Vallorbe
Saint-Aubin
Ssint-Gingolph
VD
NE
-
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
93
Tétras racing team
MAUGERI Salvatore
NOIROT Andy
BRESOLIN Adrien
1969
1986
1980
Orbe
Bois D Amont
Vugelles-La Mothe
VD
-
VD
ITA
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
94
Les Dubosses
DUBOSSON Albin
DUBOSSON Lionel
DUBOSSON Johny
1969
1995
1996
Troistorrents
Troistorrents
Collonges
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
95
Keetch
CUPELIN Florian
ALEXANDRE Noël
BERRUEZO Steve
1981
1969
1986
Begnins
Estavayer-Le-Lac
Collombey
VD
FR
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
96
Carmito
TORNAY Blaise
MICHELLOD Pascal
CARRON François
1981
1981
1980
Fully
Versegères
Le Châble
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
97
Les Lensards
BESSE Lucien
EMERY Renaud
EMERY Lucien
1985
1995
1994
Lens
Lens
Lens
VS
VS
VS
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
98
Team sandwich
HUNZIKER Renaud
MEYLAN Steve
BERSIER Philippe
1992
1995
1974
Dommartin
Poliez-Pittet
Villars-Tiercelin
VD
VD
VD
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
99
Hey yoo
MARTI Terry
MARTI Axel
FRINGELI Jules
1983
2005
2003
2736
2736
2824
BE
BE
JU
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
100
LUHU
HUNZIKER Simon
STUDER Manfred
HOLIGER Andreas
1981
1967
1969
Staffelbach
Gunzgen
Anglikon
AG
AG
AG
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes
101
Enduro Cats Factory Team
AESCHBACH Benjamin
KLAUS Daniela
CATOZZO Tamara
1986
1989
1975
Staffelbach
Reitnau
Teufen
AG
AG
AR
SUI
Endurance 8h équipage 3 pilotes - Mixtes